VIBJO (Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija) Sudraba ZIRG's ir  aktīva jauniešu domubiedru grupa ar nosaukumu, kas darbojas Valmieras integrētajā bibliotēkā un sadarbībā ar to.

Mēs bibliotēkā un ārpus tās robežām rīkojam dažādus interesantus pasākumus (piemēram, "Izlaušanās istaba", orientēšanās, "Šausmas pazemes krātuvē").  Labprāt informējam sabiedrību par jaunākajām tehnoloģijām bibliotēkā, kā arī aktīvi veidojam dažādus videoklipus un īsfilmas savam Youtube kanālam "VIBJO TV". Protams, mēs daudz strādājam pie komandas saliedēšanas un nereti kopīgi dodamies dažādos izklaidējošos braucienos, diskutējam par aktuālām tēmām. Svarīgi ir arī attīstīt radošās spējas, tādēļ daudzpusīgi darbojamies gan dažādu scenāriju rakstīšanā, gan plānojam jaunas vēsmas savos videoklipos.Zane Kristiāna Šteimaka

Es esmu viena no VIBJO izveidotājām un veidoju afišas VIBJO pasākumiem, kā arī domāju par noformējumu pasākumos. Brīvajā laikā labprāt braucu ar velosipēdu vai dodos pastaigās ar savu suni un draugiem, kā arī lasu grāmatas.


Ieva Bērziņa

Es esmu viena no VIBJO izveidotājām un daru visu saistībā ar rakstīšanu. Es rakstu scenāriju VIBJO filmiņām un rakstus par VIBJO pasākumiem, kā arī tikšanās reižu aprakstus. Es labprāt dodos pastaigās ar draugiem, lasu grāmatus, kā arī apmeklēju dažādus kultūras pasākumus.


Ričards Edijs Štibe

Es esmu viens no VIBJO izveidotājiem. VIBJO es uzmanu visu, kas saistīts ar kultūru. Brīvajā laikā labprāt klausos radio, dziedu, apmeklēju teātri un koncertus, kā arī sekoju līdzi aktualitātēm Latvijā un pasaulē.


Gustavs Māziņš

Es esmu viens no VIBJO izveidotājiem un ikdienā darbojos kā VIBJO sabiedrisko attiecību speciālists un atbildu par pasākumiem.. Brīvajā laikā labprāt braucu ar velosipēdu un pastaigājos ar draugiem. Mana aizraušanās ir dzīvnieki. Vēl es labprāt apmeklēju kultūras pasākumus, lasu, kā arī dažreiz klausos mūziku.


Denis Kisels

Es VIBJO iesaistos filmējos un fotografējot, es filmēju visu to, ko jūs varat noskatīties mūsu Youtube kanālā VIBJO TV, kā arī kopā ar Elīnu es fotografēju VIBJO tikšanās reizes un atpūtas brīžus. Es labprāt apmeklēju sporta zāli, interesējos par jaunākajām tehnoloģijām, kā arī braucu ar velo un klausos mūziku.


Elīna Fjodorova

Es VIBJO visbiežāk esmu redzama ar fotokameru rokās, es fotografēju visus VIBJO pasākumus un bieži vien arī tikšanās reizes. Es montēju visus VIBJO TV kanālā redzamos video. Brīvajā laikā es fotografēju, dodos pastaigās ar draugiem, zīmēju, klausos mūziku, veicu zinātniskos eksperimentus un iesaistos Eiropas Jauniešu parlamenta sesijās.


Samanta Daņiļenko

Es VIBJO atbildu par kultūru kopā ar Ričardu, palīdzu video tapšanā un rūpējos par to, lai visi VIBJO kolektīvā justos labi, kad vajag, padalos ar savām labākajām idejām. Brīvajā laikā man patīk lasīt, dziedāt, pavadīt laiku ar draugiem, kā arī pastaigāties un skatīties dažādas filmas vai seriālus.


Unda Barisa

Es VIBJO iesaistos it visā, palīdzu visur, kur nepieciešams, dalos ar savām idejām, veidoju māksliniecisko noformējumu, uzturu VIBJO radošo garu. Brīvajā laikā darbojos Valmieras Mākslas vidusskolā, nodarbojos ar orientēšanās sportu, dejoju skolas deju kolektīvā, kā arī ceļoju ar ģimeni.


Elizabete Dūrēja

VIBJO es palīdzu Gustavam -  publicējam informāciju sociālajos tīklos, pārraugām VIBJO TV, kā arī sazināmies ar cilvēkiem un organizācijām ārpus VIBJO. Brīvajā laikā es dejoju tautas dejas un dziedu korī, reizēm man patīk gleznot, kā arī nofilmēt kādu filmiņu un, protams, pavadīt laiku ar labiem cilvēkiem.


Kristiāna Federa


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .